SD2


SD2- Resultat och spelschema.
D2N


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Avslutad
1IFK Timrå

Bollnäs GIF2- 2AVSLUTAD
1IFK TimråBollnäs GIF

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
2Täfteå IK

Gällivare Malmberget2- 4AVSLUTAD
2Täfteå IKGällivare Malmberget

2

-

4

Tid/bana: Avslutad
3Bodens BK

IFK Umeå1- 2AVSLUTAD
3Bodens BKIFK Umeå

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
4Morön BK

IFK Luleå0- 1AVSLUTAD
4Morön BKIFK Luleå

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
5Ytterhogdals IK

Härnösands FF2- 1AVSLUTAD
5Ytterhogdals IKHärnösands FF

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
6Kramfors-Alliansen

IFK Östersund0- 2AVSLUTAD
6Kramfors-AlliansenIFK Östersund

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
7Piteå IF

Hudiksvalls Förenade FF0- 0AVSLUTAD
7Piteå IFHudiksvalls Förenade FF

0

-

0

Tid/bana: Avslutad
8Bollnäs GIF

Gällivare Malmberget0- 3AVSLUTAD
8Bollnäs GIFGällivare Malmberget

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
9IFK Umeå

IFK Timrå2- 1AVSLUTAD
9IFK UmeåIFK Timrå

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
10IFK Luleå

Täfteå IK3- 0AVSLUTAD
10IFK LuleåTäfteå IK

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
11Härnösands FF

Bodens BK1- 1AVSLUTAD
11Härnösands FFBodens BK

1

-

1

Tid/bana: Avslutad
12IFK Östersund

Morön BK3- 0AVSLUTAD
12IFK ÖstersundMorön BK

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
13Hudiksvalls Förenade FF

Ytterhogdals IK0- 6AVSLUTAD
13Hudiksvalls Förenade FFYtterhogdals IK

0

-

6

Tid/bana: Avslutad
14Piteå IF

Kramfors-Alliansen1- 0AVSLUTAD
14Piteå IFKramfors-Alliansen

1

-

0

Tid/bana: Avslutad
15IFK Umeå

Bollnäs GIF2- 0AVSLUTAD
15IFK UmeåBollnäs GIF

2

-

0

Tid/bana: Avslutad
16Gällivare Malmberget

IFK Luleå0- 2AVSLUTAD
16Gällivare MalmbergetIFK Luleå

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
17IFK Timrå

Härnösands FF0- 1AVSLUTAD
17IFK TimråHärnösands FF

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
18Täfteå IK

IFK Östersund2- 3AVSLUTAD
18Täfteå IKIFK Östersund

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
19Bodens BK

Hudiksvalls Förenade FF3- 1AVSLUTAD
19Bodens BKHudiksvalls Förenade FF

3

-

1

Tid/bana: Avslutad
20Morön BK

Piteå IF0- 1AVSLUTAD
20Morön BKPiteå IF

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
21Ytterhogdals IK

Kramfors-Alliansen4- 0AVSLUTAD
21Ytterhogdals IKKramfors-Alliansen

4

-

0

Tid/bana: Avslutad
22Bollnäs GIF

IFK Luleå2- 3AVSLUTAD
22Bollnäs GIFIFK Luleå

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
23Härnösands FF

IFK Umeå4- 0AVSLUTAD
23Härnösands FFIFK Umeå

4

-

0

Tid/bana: Avslutad
24IFK Östersund

Gällivare Malmberget2- 1AVSLUTAD
24IFK ÖstersundGällivare Malmberget

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
25Hudiksvalls Förenade FF

IFK Timrå2- 2AVSLUTAD
25Hudiksvalls Förenade FFIFK Timrå

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
26Piteå IF

Täfteå IK0- 3AVSLUTAD
26Piteå IFTäfteå IK

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
27Kramfors-Alliansen

Bodens BK0- 4AVSLUTAD
27Kramfors-AlliansenBodens BK

0

-

4

Tid/bana: Avslutad
28Ytterhogdals IK

Morön BK6- 0AVSLUTAD
28Ytterhogdals IKMorön BK

6

-

0

Tid/bana: Avslutad
29Härnösands FF

Bollnäs GIF2- 1AVSLUTAD
29Härnösands FFBollnäs GIF

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
30IFK Luleå

IFK Östersund3- 3AVSLUTAD
30IFK LuleåIFK Östersund

3

-

3

Tid/bana: Avslutad
31IFK Umeå

Hudiksvalls Förenade FF2- 0AVSLUTAD
31IFK UmeåHudiksvalls Förenade FF

2

-

0

Tid/bana: Avslutad
32Gällivare Malmberget

Piteå IF4- 2AVSLUTAD
32Gällivare MalmbergetPiteå IF

4

-

2

Tid/bana: Avslutad
33IFK Timrå

Kramfors-Alliansen2- 0AVSLUTAD
33IFK TimråKramfors-Alliansen

2

-

0

Tid/bana: Avslutad
34Täfteå IK

Ytterhogdals IK0- 3AVSLUTAD
34Täfteå IKYtterhogdals IK

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
35Bodens BK

Morön BK3- 2AVSLUTAD
35Bodens BKMorön BK

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
36Bollnäs GIF

IFK Östersund2- 2AVSLUTAD
36Bollnäs GIFIFK Östersund

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
37Hudiksvalls Förenade FF

Härnösands FF0- 3AVSLUTAD
37Hudiksvalls Förenade FFHärnösands FF

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
38Piteå IF

IFK Luleå1- 2AVSLUTAD
38Piteå IFIFK Luleå

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
39Kramfors-Alliansen

IFK Umeå0- 3AVSLUTAD
39Kramfors-AlliansenIFK Umeå

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
40Ytterhogdals IK

Gällivare Malmberget2- 2AVSLUTAD
40Ytterhogdals IKGällivare Malmberget

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
41Morön BK

IFK Timrå1- 2AVSLUTAD
41Morön BKIFK Timrå

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
42Bodens BK

Täfteå IK2- 3AVSLUTAD
42Bodens BKTäfteå IK

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
43Hudiksvalls Förenade FF

Bollnäs GIF1- 3AVSLUTAD
43Hudiksvalls Förenade FFBollnäs GIF

1

-

3

Tid/bana: Avslutad
44IFK Östersund

Piteå IF0- 2AVSLUTAD
44IFK ÖstersundPiteå IF

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
45Härnösands FF

Kramfors-Alliansen5- 3AVSLUTAD
45Härnösands FFKramfors-Alliansen

5

-

3

Tid/bana: Avslutad
46IFK Luleå

Ytterhogdals IK2- 3AVSLUTAD
46IFK LuleåYtterhogdals IK

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
47IFK Umeå

Morön BK1- 0AVSLUTAD
47IFK UmeåMorön BK

1

-

0

Tid/bana: Avslutad
48Gällivare Malmberget

Bodens BK2- 3AVSLUTAD
48Gällivare MalmbergetBodens BK

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
49IFK Timrå

Täfteå IK2- 2AVSLUTAD
49IFK TimråTäfteå IK

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
50Bollnäs GIF

Piteå IF2- 1AVSLUTAD
50Bollnäs GIFPiteå IF

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
51Kramfors-Alliansen

Hudiksvalls Förenade FF3- 2AVSLUTAD
51Kramfors-AlliansenHudiksvalls Förenade FF

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
52Ytterhogdals IK

IFK Östersund2- 2AVSLUTAD
52Ytterhogdals IKIFK Östersund

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
53Morön BK

Härnösands FF1- 1AVSLUTAD
53Morön BKHärnösands FF

1

-

1

Tid/bana: Avslutad
54Bodens BK

IFK Luleå2- 3AVSLUTAD
54Bodens BKIFK Luleå

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
55Täfteå IK

IFK Umeå2- 1AVSLUTAD
55Täfteå IKIFK Umeå

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
56IFK Timrå

Gällivare Malmberget3- 1AVSLUTAD
56IFK TimråGällivare Malmberget

3

-

1

Tid/bana: Avslutad
57Kramfors-Alliansen

Bollnäs GIF0- 2AVSLUTAD
57Kramfors-AlliansenBollnäs GIF

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
58Piteå IF

Ytterhogdals IK1- 2AVSLUTAD
58Piteå IFYtterhogdals IK

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
59Hudiksvalls Förenade FF

Morön BK1- 2AVSLUTAD
59Hudiksvalls Förenade FFMorön BK

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
60IFK Östersund

Bodens BK3- 0AVSLUTAD
60IFK ÖstersundBodens BK

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
61Härnösands FF

Täfteå IK5- 2AVSLUTAD
61Härnösands FFTäfteå IK

5

-

2

Tid/bana: Avslutad
62IFK Luleå

IFK Timrå2- 1AVSLUTAD
62IFK LuleåIFK Timrå

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
63IFK Umeå

Gällivare Malmberget0- 2AVSLUTAD
63IFK UmeåGällivare Malmberget

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
64Bollnäs GIF

Ytterhogdals IK1- 4AVSLUTAD
64Bollnäs GIFYtterhogdals IK

1

-

4

Tid/bana: Avslutad
65Morön BK

Kramfors-Alliansen2- 2AVSLUTAD
65Morön BKKramfors-Alliansen

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
66Bodens BK

Piteå IF1- 0AVSLUTAD
66Bodens BKPiteå IF

1

-

0

Tid/bana: Avslutad
67Täfteå IK

Hudiksvalls Förenade FF3- 0AVSLUTAD
67Täfteå IKHudiksvalls Förenade FF

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
68IFK Timrå

IFK Östersund2- 3AVSLUTAD
68IFK TimråIFK Östersund

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
69Gällivare Malmberget

Härnösands FF0- 3AVSLUTAD
69Gällivare MalmbergetHärnösands FF

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
70IFK Umeå

IFK Luleå3- 0AVSLUTAD
70IFK UmeåIFK Luleå

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
71Morön BK

Bollnäs GIF0- 3AVSLUTAD
71Morön BKBollnäs GIF

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
72Ytterhogdals IK

Bodens BK2- 1AVSLUTAD
72Ytterhogdals IKBodens BK

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
73Kramfors-Alliansen

Täfteå IK0- 2AVSLUTAD
73Kramfors-AlliansenTäfteå IK

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
74Piteå IF

IFK Timrå2- 1AVSLUTAD
74Piteå IFIFK Timrå

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
75Hudiksvalls Förenade FF

Gällivare Malmberget0- 2AVSLUTAD
75Hudiksvalls Förenade FFGällivare Malmberget

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
76IFK Östersund

IFK Umeå2- 3AVSLUTAD
76IFK ÖstersundIFK Umeå

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
77Härnösands FF

IFK Luleå2- 2AVSLUTAD
77Härnösands FFIFK Luleå

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
78Bollnäs GIF

Bodens BK1- 2AVSLUTAD
78Bollnäs GIFBodens BK

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
79Täfteå IK

Morön BK2- 2AVSLUTAD
79Täfteå IKMorön BK

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
80IFK Timrå

Ytterhogdals IK0- 3AVSLUTAD
80IFK TimråYtterhogdals IK

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
81Gällivare Malmberget

Kramfors-Alliansen1- 0AVSLUTAD
81Gällivare MalmbergetKramfors-Alliansen

1

-

0

Tid/bana: Avslutad
82IFK Umeå

Piteå IF3- 2AVSLUTAD
82IFK UmeåPiteå IF

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
83IFK Luleå

Hudiksvalls Förenade FF4- 0AVSLUTAD
83IFK LuleåHudiksvalls Förenade FF

4

-

0

Tid/bana: Avslutad
84Härnösands FF

IFK Östersund3- 1AVSLUTAD
84Härnösands FFIFK Östersund

3

-

1

Tid/bana: Avslutad
85Täfteå IK

Bollnäs GIF1- 1AVSLUTAD
85Täfteå IKBollnäs GIF

1

-

1

Tid/bana: Avslutad
86Bodens BK

IFK Timrå3- 2AVSLUTAD
86Bodens BKIFK Timrå

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
87Morön BK

Gällivare Malmberget2- 1AVSLUTAD
87Morön BKGällivare Malmberget

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
88Ytterhogdals IK

IFK Umeå2- 2AVSLUTAD
88Ytterhogdals IKIFK Umeå

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
89Kramfors-Alliansen

IFK Luleå2- 1AVSLUTAD
89Kramfors-AlliansenIFK Luleå

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
90Piteå IF

Härnösands FF1- 3AVSLUTAD
90Piteå IFHärnösands FF

1

-

3

Tid/bana: Avslutad
91Hudiksvalls Förenade FF

IFK Östersund0- 7AVSLUTAD
91Hudiksvalls Förenade FFIFK Östersund

0

-

7

Tid/bana: Avslutad
92Bollnäs GIF

IFK Timrå2- 3AVSLUTAD
92Bollnäs GIFIFK Timrå

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
93Gällivare Malmberget

Täfteå IK3- 2AVSLUTAD
93Gällivare MalmbergetTäfteå IK

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
94IFK Umeå

Bodens BK2- 3AVSLUTAD
94IFK UmeåBodens BK

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
95IFK Luleå

Morön BK3- 0AVSLUTAD
95IFK LuleåMorön BK

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
96Härnösands FF

Ytterhogdals IK3- 2AVSLUTAD
96Härnösands FFYtterhogdals IK

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
97IFK Östersund

Kramfors-Alliansen4- 1AVSLUTAD
97IFK ÖstersundKramfors-Alliansen

4

-

1

Tid/bana: Avslutad
98Hudiksvalls Förenade FF

Piteå IF1- 3AVSLUTAD
98Hudiksvalls Förenade FFPiteå IF

1

-

3

Tid/bana: Ej Klar
99Gällivare Malmberget

Bollnäs GIF0- 0EJ KLAR
99Gällivare MalmbergetBollnäs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
100IFK Timrå

IFK Umeå0- 0EJ KLAR
100IFK TimråIFK Umeå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
101Täfteå IK

IFK Luleå0- 0EJ KLAR
101Täfteå IKIFK Luleå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
102Bodens BK

Härnösands FF0- 0EJ KLAR
102Bodens BKHärnösands FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
103Morön BK

IFK Östersund0- 0EJ KLAR
103Morön BKIFK Östersund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
104Ytterhogdals IK

Hudiksvalls Förenade FF0- 0EJ KLAR
104Ytterhogdals IKHudiksvalls Förenade FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
105Kramfors-Alliansen

Piteå IF0- 0EJ KLAR
105Kramfors-AlliansenPiteå IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
106Bollnäs GIF

IFK Umeå0- 0EJ KLAR
106Bollnäs GIFIFK Umeå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
107IFK Luleå

Gällivare Malmberget0- 0EJ KLAR
107IFK LuleåGällivare Malmberget

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
108Härnösands FF

IFK Timrå0- 0EJ KLAR
108Härnösands FFIFK Timrå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
109IFK Östersund

Täfteå IK0- 0EJ KLAR
109IFK ÖstersundTäfteå IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
110Hudiksvalls Förenade FF

Bodens BK0- 0EJ KLAR
110Hudiksvalls Förenade FFBodens BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
111Piteå IF

Morön BK0- 0EJ KLAR
111Piteå IFMorön BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
112Kramfors-Alliansen

Ytterhogdals IK0- 0EJ KLAR
112Kramfors-AlliansenYtterhogdals IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
113IFK Luleå

Bollnäs GIF0- 0EJ KLAR
113IFK LuleåBollnäs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
114IFK Umeå

Härnösands FF0- 0EJ KLAR
114IFK UmeåHärnösands FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
115Gällivare Malmberget

IFK Östersund0- 0EJ KLAR
115Gällivare MalmbergetIFK Östersund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
116IFK Timrå

Hudiksvalls Förenade FF0- 0EJ KLAR
116IFK TimråHudiksvalls Förenade FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
117Täfteå IK

Piteå IF0- 0EJ KLAR
117Täfteå IKPiteå IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
118Bodens BK

Kramfors-Alliansen0- 0EJ KLAR
118Bodens BKKramfors-Alliansen

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
119Morön BK

Ytterhogdals IK0- 0EJ KLAR
119Morön BKYtterhogdals IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
120Bollnäs GIF

Härnösands FF0- 0EJ KLAR
120Bollnäs GIFHärnösands FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
121IFK Östersund

IFK Luleå0- 0EJ KLAR
121IFK ÖstersundIFK Luleå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
122Hudiksvalls Förenade FF

IFK Umeå0- 0EJ KLAR
122Hudiksvalls Förenade FFIFK Umeå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
123Piteå IF

Gällivare Malmberget0- 0EJ KLAR
123Piteå IFGällivare Malmberget

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
124Kramfors-Alliansen

IFK Timrå0- 0EJ KLAR
124Kramfors-AlliansenIFK Timrå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
125Ytterhogdals IK

Täfteå IK0- 0EJ KLAR
125Ytterhogdals IKTäfteå IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
126Morön BK

Bodens BK0- 0EJ KLAR
126Morön BKBodens BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
127IFK Östersund

Bollnäs GIF0- 0EJ KLAR
127IFK ÖstersundBollnäs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
128Härnösands FF

Hudiksvalls Förenade FF0- 0EJ KLAR
128Härnösands FFHudiksvalls Förenade FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
129IFK Luleå

Piteå IF0- 0EJ KLAR
129IFK LuleåPiteå IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
130IFK Umeå

Kramfors-Alliansen0- 0EJ KLAR
130IFK UmeåKramfors-Alliansen

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
131Gällivare Malmberget

Ytterhogdals IK0- 0EJ KLAR
131Gällivare MalmbergetYtterhogdals IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
132IFK Timrå

Morön BK0- 0EJ KLAR
132IFK TimråMorön BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
133Täfteå IK

Bodens BK0- 0EJ KLAR
133Täfteå IKBodens BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
134Bollnäs GIF

Hudiksvalls Förenade FF0- 0EJ KLAR
134Bollnäs GIFHudiksvalls Förenade FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
135Piteå IF

IFK Östersund0- 0EJ KLAR
135Piteå IFIFK Östersund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
136Kramfors-Alliansen

Härnösands FF0- 0EJ KLAR
136Kramfors-AlliansenHärnösands FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
137Ytterhogdals IK

IFK Luleå0- 0EJ KLAR
137Ytterhogdals IKIFK Luleå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
138Morön BK

IFK Umeå0- 0EJ KLAR
138Morön BKIFK Umeå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
139Bodens BK

Gällivare Malmberget0- 0EJ KLAR
139Bodens BKGällivare Malmberget

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
140Täfteå IK

IFK Timrå0- 0EJ KLAR
140Täfteå IKIFK Timrå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
141Piteå IF

Bollnäs GIF0- 0EJ KLAR
141Piteå IFBollnäs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
142Hudiksvalls Förenade FF

Kramfors-Alliansen0- 0EJ KLAR
142Hudiksvalls Förenade FFKramfors-Alliansen

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
143IFK Östersund

Ytterhogdals IK0- 0EJ KLAR
143IFK ÖstersundYtterhogdals IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
144Härnösands FF

Morön BK0- 0EJ KLAR
144Härnösands FFMorön BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
145IFK Luleå

Bodens BK0- 0EJ KLAR
145IFK LuleåBodens BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
146IFK Umeå

Täfteå IK0- 0EJ KLAR
146IFK UmeåTäfteå IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
147Gällivare Malmberget

IFK Timrå0- 0EJ KLAR
147Gällivare MalmbergetIFK Timrå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
148Bollnäs GIF

Kramfors-Alliansen0- 0EJ KLAR
148Bollnäs GIFKramfors-Alliansen

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
149Ytterhogdals IK

Piteå IF0- 0EJ KLAR
149Ytterhogdals IKPiteå IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
150Morön BK

Hudiksvalls Förenade FF0- 0EJ KLAR
150Morön BKHudiksvalls Förenade FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
151Bodens BK

IFK Östersund0- 0EJ KLAR
151Bodens BKIFK Östersund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
152Täfteå IK

Härnösands FF0- 0EJ KLAR
152Täfteå IKHärnösands FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
153IFK Timrå

IFK Luleå0- 0EJ KLAR
153IFK TimråIFK Luleå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
154Gällivare Malmberget

IFK Umeå0- 0EJ KLAR
154Gällivare MalmbergetIFK Umeå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
155Ytterhogdals IK

Bollnäs GIF0- 0EJ KLAR
155Ytterhogdals IKBollnäs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
156Kramfors-Alliansen

Morön BK0- 0EJ KLAR
156Kramfors-AlliansenMorön BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
157Piteå IF

Bodens BK0- 0EJ KLAR
157Piteå IFBodens BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
158Hudiksvalls Förenade FF

Täfteå IK0- 0EJ KLAR
158Hudiksvalls Förenade FFTäfteå IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
159IFK Östersund

IFK Timrå0- 0EJ KLAR
159IFK ÖstersundIFK Timrå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
160Härnösands FF

Gällivare Malmberget0- 0EJ KLAR
160Härnösands FFGällivare Malmberget

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
161IFK Luleå

IFK Umeå0- 0EJ KLAR
161IFK LuleåIFK Umeå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
162Bollnäs GIF

Morön BK0- 0EJ KLAR
162Bollnäs GIFMorön BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
163Bodens BK

Ytterhogdals IK0- 0EJ KLAR
163Bodens BKYtterhogdals IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
164Täfteå IK

Kramfors-Alliansen0- 0EJ KLAR
164Täfteå IKKramfors-Alliansen

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
165IFK Timrå

Piteå IF0- 0EJ KLAR
165IFK TimråPiteå IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
166Gällivare Malmberget

Hudiksvalls Förenade FF0- 0EJ KLAR
166Gällivare MalmbergetHudiksvalls Förenade FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
167IFK Umeå

IFK Östersund0- 0EJ KLAR
167IFK UmeåIFK Östersund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
168IFK Luleå

Härnösands FF0- 0EJ KLAR
168IFK LuleåHärnösands FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
169Bodens BK

Bollnäs GIF0- 0EJ KLAR
169Bodens BKBollnäs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
170Morön BK

Täfteå IK0- 0EJ KLAR
170Morön BKTäfteå IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
171Ytterhogdals IK

IFK Timrå0- 0EJ KLAR
171Ytterhogdals IKIFK Timrå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
172Kramfors-Alliansen

Gällivare Malmberget0- 0EJ KLAR
172Kramfors-AlliansenGällivare Malmberget

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
173Piteå IF

IFK Umeå0- 0EJ KLAR
173Piteå IFIFK Umeå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
174Hudiksvalls Förenade FF

IFK Luleå0- 0EJ KLAR
174Hudiksvalls Förenade FFIFK Luleå

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
175IFK Östersund

Härnösands FF0- 0EJ KLAR
175IFK ÖstersundHärnösands FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
176Bollnäs GIF

Täfteå IK0- 0EJ KLAR
176Bollnäs GIFTäfteå IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
177IFK Timrå

Bodens BK0- 0EJ KLAR
177IFK TimråBodens BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
178Gällivare Malmberget

Morön BK0- 0EJ KLAR
178Gällivare MalmbergetMorön BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
179IFK Umeå

Ytterhogdals IK0- 0EJ KLAR
179IFK UmeåYtterhogdals IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
180IFK Luleå

Kramfors-Alliansen0- 0EJ KLAR
180IFK LuleåKramfors-Alliansen

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
181Härnösands FF

Piteå IF0- 0EJ KLAR
181Härnösands FFPiteå IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
182IFK Östersund

Hudiksvalls Förenade FF0- 0EJ KLAR
182IFK ÖstersundHudiksvalls Förenade FF

0

-

0


TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
YTTERHOGDALS IK14103143-152833
HÄRNÖSANDS FF14103137-162133
IFK LULEÅ1492331-191229
IFK UMEÅ1491426-19728
IFK ÖSTERSUND1483337-211627
BODENS BK1481529-24525
GÄLLIVARE MALMBERGET1471626-23322
TÄFTEÅ IK1453626-29-318
PITEÅ IF1451817-22-516
IFK TIMRÅ1443723-26-315
BOLLNÄS GIF1443722-26-415
MORÖN BK1423912-30-189
KRAMFORS-ALLIANSEN14211111-35-247
HUDIKSVALLS FÖRENADE FF1402128-43-352
Tips! Tabellen går att scrolla i sidled ⇄.

D2NG


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Avslutad
1FC Trollhättan

Motala AIF3- 2AVSLUTAD
1FC TrollhättanMotala AIF

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
2Vänersborgs IF

Vårgårda IK2- 2AVSLUTAD
2Vänersborgs IFVårgårda IK

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
3IK Sleipner

Råslätts SK5- 1AVSLUTAD
3IK SleipnerRåslätts SK

5

-

1

Tid/bana: Avslutad
4Assyriska Turabdin

Vänersborgs FK0- 2AVSLUTAD
4Assyriska TurabdinVänersborgs FK

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
5IFK Uddevalla

IK Gauthiod0- 0AVSLUTAD
5IFK UddevallaIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Avslutad
6FC Gute

Skövde AIK2- 2AVSLUTAD
6FC GuteSkövde AIK

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
7Skoftebyns IF

IF Sylvia0- 3AVSLUTAD
7Skoftebyns IFIF Sylvia

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
8Motala AIF

Vårgårda IK4- 3AVSLUTAD
8Motala AIFVårgårda IK

4

-

3

Tid/bana: Avslutad
9Råslätts SK

FC Trollhättan3- 1AVSLUTAD
9Råslätts SKFC Trollhättan

3

-

1

Tid/bana: Avslutad
10Vänersborgs FK

Vänersborgs IF5- 2AVSLUTAD
10Vänersborgs FKVänersborgs IF

5

-

2

Tid/bana: Avslutad
11IK Gauthiod

IK Sleipner2- 1AVSLUTAD
11IK GauthiodIK Sleipner

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
12Skövde AIK

Assyriska Turabdin3- 2AVSLUTAD
12Skövde AIKAssyriska Turabdin

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
13IF Sylvia

IFK Uddevalla2- 2AVSLUTAD
13IF SylviaIFK Uddevalla

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
14Skoftebyns IF

FC Gute0- 2AVSLUTAD
14Skoftebyns IFFC Gute

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
15Råslätts SK

Motala AIF2- 2AVSLUTAD
15Råslätts SKMotala AIF

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
16Vårgårda IK

Vänersborgs FK1- 3AVSLUTAD
16Vårgårda IKVänersborgs FK

1

-

3

Tid/bana: Avslutad
17FC Trollhättan

IK Gauthiod3- 1AVSLUTAD
17FC TrollhättanIK Gauthiod

3

-

1

Tid/bana: Avslutad
18Vänersborgs IF

Skövde AIK2- 3AVSLUTAD
18Vänersborgs IFSkövde AIK

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
19IK Sleipner

IF Sylvia0- 0AVSLUTAD
19IK SleipnerIF Sylvia

0

-

0

Tid/bana: Avslutad
20Assyriska Turabdin

Skoftebyns IF0- 1AVSLUTAD
20Assyriska TurabdinSkoftebyns IF

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
21IFK Uddevalla

FC Gute3- 3AVSLUTAD
21IFK UddevallaFC Gute

3

-

3

Tid/bana: Avslutad
22Motala AIF

Vänersborgs FK2- 2AVSLUTAD
22Motala AIFVänersborgs FK

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
23IK Gauthiod

Råslätts SK6- 0AVSLUTAD
23IK GauthiodRåslätts SK

6

-

0

Tid/bana: Avslutad
24Skövde AIK

Vårgårda IK4- 0AVSLUTAD
24Skövde AIKVårgårda IK

4

-

0

Tid/bana: Avslutad
25IF Sylvia

FC Trollhättan1- 2AVSLUTAD
25IF SylviaFC Trollhättan

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
26Skoftebyns IF

Vänersborgs IF2- 1AVSLUTAD
26Skoftebyns IFVänersborgs IF

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
27FC Gute

IK Sleipner3- 2AVSLUTAD
27FC GuteIK Sleipner

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
28IFK Uddevalla

Assyriska Turabdin2- 1AVSLUTAD
28IFK UddevallaAssyriska Turabdin

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
29IK Gauthiod

Motala AIF3- 0AVSLUTAD
29IK GauthiodMotala AIF

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
30Vänersborgs FK

Skövde AIK3- 2AVSLUTAD
30Vänersborgs FKSkövde AIK

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
31Råslätts SK

IF Sylvia4- 3AVSLUTAD
31Råslätts SKIF Sylvia

4

-

3

Tid/bana: Avslutad
32Vårgårda IK

Skoftebyns IF1- 4AVSLUTAD
32Vårgårda IKSkoftebyns IF

1

-

4

Tid/bana: Avslutad
33FC Trollhättan

FC Gute1- 2AVSLUTAD
33FC TrollhättanFC Gute

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
34Vänersborgs IF

IFK Uddevalla2- 3AVSLUTAD
34Vänersborgs IFIFK Uddevalla

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
35IK Sleipner

Assyriska Turabdin3- 0AVSLUTAD
35IK SleipnerAssyriska Turabdin

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
36Motala AIF

Skövde AIK1- 2AVSLUTAD
36Motala AIFSkövde AIK

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
37IF Sylvia

IK Gauthiod2- 0AVSLUTAD
37IF SylviaIK Gauthiod

2

-

0

Tid/bana: Avslutad
38Skoftebyns IF

Vänersborgs FK2- 4AVSLUTAD
38Skoftebyns IFVänersborgs FK

2

-

4

Tid/bana: Avslutad
39FC Gute

Råslätts SK9- 3AVSLUTAD
39FC GuteRåslätts SK

9

-

3

Tid/bana: Avslutad
40IFK Uddevalla

Vårgårda IK3- 0AVSLUTAD
40IFK UddevallaVårgårda IK

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
41Assyriska Turabdin

FC Trollhättan0- 2AVSLUTAD
41Assyriska TurabdinFC Trollhättan

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
42IK Sleipner

Vänersborgs IF3- 0AVSLUTAD
42IK SleipnerVänersborgs IF

3

-

0

Tid/bana: Avslutad
43IF Sylvia

Motala AIF2- 1AVSLUTAD
43IF SylviaMotala AIF

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
44Skövde AIK

Skoftebyns IF5- 0AVSLUTAD
44Skövde AIKSkoftebyns IF

5

-

0

Tid/bana: Avslutad
45IK Gauthiod

FC Gute0- 0AVSLUTAD
45IK GauthiodFC Gute

0

-

0

Tid/bana: Avslutad
46Vänersborgs FK

IFK Uddevalla2- 2AVSLUTAD
46Vänersborgs FKIFK Uddevalla

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
47Råslätts SK

Assyriska Turabdin3- 5AVSLUTAD
47Råslätts SKAssyriska Turabdin

3

-

5

Tid/bana: Avslutad
48Vårgårda IK

IK Sleipner0- 3AVSLUTAD
48Vårgårda IKIK Sleipner

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
49FC Trollhättan

Vänersborgs IF2- 3AVSLUTAD
49FC TrollhättanVänersborgs IF

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
50Motala AIF

Skoftebyns IF3- 3AVSLUTAD
50Motala AIFSkoftebyns IF

3

-

3

Tid/bana: Avslutad
51FC Gute

IF Sylvia1- 0AVSLUTAD
51FC GuteIF Sylvia

1

-

0

Tid/bana: Avslutad
52IFK Uddevalla

Skövde AIK3- 2AVSLUTAD
52IFK UddevallaSkövde AIK

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
53Assyriska Turabdin

IK Gauthiod0- 3AVSLUTAD
53Assyriska TurabdinIK Gauthiod

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
54IK Sleipner

Vänersborgs FK3- 1AVSLUTAD
54IK SleipnerVänersborgs FK

3

-

1

Tid/bana: Avslutad
55Vänersborgs IF

Råslätts SK3- 3AVSLUTAD
55Vänersborgs IFRåslätts SK

3

-

3

Tid/bana: Avslutad
56FC Trollhättan

Vårgårda IK2- 3AVSLUTAD
56FC TrollhättanVårgårda IK

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
57FC Gute

Motala AIF2- 1AVSLUTAD
57FC GuteMotala AIF

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
58Skoftebyns IF

IFK Uddevalla1- 2AVSLUTAD
58Skoftebyns IFIFK Uddevalla

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
59IF Sylvia

Assyriska Turabdin6- 0AVSLUTAD
59IF SylviaAssyriska Turabdin

6

-

0

Tid/bana: Avslutad
60Skövde AIK

IK Sleipner3- 2AVSLUTAD
60Skövde AIKIK Sleipner

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
61IK Gauthiod

Vänersborgs IF2- 3AVSLUTAD
61IK GauthiodVänersborgs IF

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
62Vänersborgs FK

FC Trollhättan2- 4AVSLUTAD
62Vänersborgs FKFC Trollhättan

2

-

4

Tid/bana: Avslutad
63Råslätts SK

Vårgårda IK4- 4AVSLUTAD
63Råslätts SKVårgårda IK

4

-

4

Tid/bana: Avslutad
64Motala AIF

IFK Uddevalla2- 1AVSLUTAD
64Motala AIFIFK Uddevalla

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
65Assyriska Turabdin

FC Gute0- 1AVSLUTAD
65Assyriska TurabdinFC Gute

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
66IK Sleipner

Skoftebyns IF0- 1AVSLUTAD
66IK SleipnerSkoftebyns IF

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
67Vänersborgs IF

IF Sylvia0- 1AVSLUTAD
67Vänersborgs IFIF Sylvia

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
68FC Trollhättan

Skövde AIK2- 3AVSLUTAD
68FC TrollhättanSkövde AIK

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
69Vårgårda IK

IK Gauthiod2- 2AVSLUTAD
69Vårgårda IKIK Gauthiod

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
70Råslätts SK

Vänersborgs FK3- 2AVSLUTAD
70Råslätts SKVänersborgs FK

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
71Assyriska Turabdin

Motala AIF3- 3AVSLUTAD
71Assyriska TurabdinMotala AIF

3

-

3

Tid/bana: Avslutad
72IFK Uddevalla

IK Sleipner2- 3AVSLUTAD
72IFK UddevallaIK Sleipner

2

-

3

Tid/bana: Avslutad
73FC Gute

Vänersborgs IF4- 0AVSLUTAD
73FC GuteVänersborgs IF

4

-

0

Tid/bana: Avslutad
74Skoftebyns IF

FC Trollhättan2- 1AVSLUTAD
74Skoftebyns IFFC Trollhättan

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
75IF Sylvia

Vårgårda IK3- 2AVSLUTAD
75IF SylviaVårgårda IK

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
76Skövde AIK

Råslätts SK6- 3AVSLUTAD
76Skövde AIKRåslätts SK

6

-

3

Tid/bana: Avslutad
77IK Gauthiod

Vänersborgs FK2- 2AVSLUTAD
77IK GauthiodVänersborgs FK

2

-

2

Tid/bana: Avslutad
78Motala AIF

IK Sleipner0- 1AVSLUTAD
78Motala AIFIK Sleipner

0

-

1

Tid/bana: Avslutad
79Vänersborgs IF

Assyriska Turabdin3- 3AVSLUTAD
79Vänersborgs IFAssyriska Turabdin

3

-

3

Tid/bana: Avslutad
80FC Trollhättan

IFK Uddevalla2- 1AVSLUTAD
80FC TrollhättanIFK Uddevalla

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
81Vårgårda IK

FC Gute1- 2AVSLUTAD
81Vårgårda IKFC Gute

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
82Råslätts SK

Skoftebyns IF5- 2AVSLUTAD
82Råslätts SKSkoftebyns IF

5

-

2

Tid/bana: Avslutad
83Vänersborgs FK

IF Sylvia1- 2AVSLUTAD
83Vänersborgs FKIF Sylvia

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
84IK Gauthiod

Skövde AIK2- 1AVSLUTAD
84IK GauthiodSkövde AIK

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
85Vänersborgs IF

Motala AIF0- 3AVSLUTAD
85Vänersborgs IFMotala AIF

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
86IK Sleipner

FC Trollhättan2- 1AVSLUTAD
86IK SleipnerFC Trollhättan

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
87Assyriska Turabdin

Vårgårda IK0- 3AVSLUTAD
87Assyriska TurabdinVårgårda IK

0

-

3

Tid/bana: Avslutad
88IFK Uddevalla

Råslätts SK6- 1AVSLUTAD
88IFK UddevallaRåslätts SK

6

-

1

Tid/bana: Avslutad
89FC Gute

Vänersborgs FK3- 1AVSLUTAD
89FC GuteVänersborgs FK

3

-

1

Tid/bana: Avslutad
90Skoftebyns IF

IK Gauthiod3- 2AVSLUTAD
90Skoftebyns IFIK Gauthiod

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
91IF Sylvia

Skövde AIK0- 2AVSLUTAD
91IF SylviaSkövde AIK

0

-

2

Tid/bana: Avslutad
92Motala AIF

FC Trollhättan3- 2AVSLUTAD
92Motala AIFFC Trollhättan

3

-

2

Tid/bana: Avslutad
93Vårgårda IK

Vänersborgs IF2- 1AVSLUTAD
93Vårgårda IKVänersborgs IF

2

-

1

Tid/bana: Avslutad
94Råslätts SK

IK Sleipner3- 5AVSLUTAD
94Råslätts SKIK Sleipner

3

-

5

Tid/bana: Avslutad
95Vänersborgs FK

Assyriska Turabdin5- 1AVSLUTAD
95Vänersborgs FKAssyriska Turabdin

5

-

1

Tid/bana: Avslutad
96IK Gauthiod

IFK Uddevalla1- 2AVSLUTAD
96IK GauthiodIFK Uddevalla

1

-

2

Tid/bana: Avslutad
97Skövde AIK

FC Gute0- 4AVSLUTAD
97Skövde AIKFC Gute

0

-

4

Tid/bana: Avslutad
98IF Sylvia

Skoftebyns IF3- 2AVSLUTAD
98IF SylviaSkoftebyns IF

3

-

2

Tid/bana: Ej Klar
99Vårgårda IK

Motala AIF0- 0EJ KLAR
99Vårgårda IKMotala AIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
100FC Trollhättan

Råslätts SK0- 0EJ KLAR
100FC TrollhättanRåslätts SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
101Vänersborgs IF

Vänersborgs FK0- 0EJ KLAR
101Vänersborgs IFVänersborgs FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
102IK Sleipner

IK Gauthiod0- 0EJ KLAR
102IK SleipnerIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
103Assyriska Turabdin

Skövde AIK0- 0EJ KLAR
103Assyriska TurabdinSkövde AIK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
104IFK Uddevalla

IF Sylvia0- 0EJ KLAR
104IFK UddevallaIF Sylvia

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
105FC Gute

Skoftebyns IF0- 0EJ KLAR
105FC GuteSkoftebyns IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
106Motala AIF

Råslätts SK0- 0EJ KLAR
106Motala AIFRåslätts SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
107Vänersborgs FK

Vårgårda IK0- 0EJ KLAR
107Vänersborgs FKVårgårda IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
108IK Gauthiod

FC Trollhättan0- 0EJ KLAR
108IK GauthiodFC Trollhättan

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
109Skövde AIK

Vänersborgs IF0- 0EJ KLAR
109Skövde AIKVänersborgs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
110IF Sylvia

IK Sleipner0- 0EJ KLAR
110IF SylviaIK Sleipner

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
111Skoftebyns IF

Assyriska Turabdin0- 0EJ KLAR
111Skoftebyns IFAssyriska Turabdin

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
112FC Gute

IFK Uddevalla0- 0EJ KLAR
112FC GuteIFK Uddevalla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
113Vänersborgs FK

Motala AIF0- 0EJ KLAR
113Vänersborgs FKMotala AIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
114Råslätts SK

IK Gauthiod0- 0EJ KLAR
114Råslätts SKIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
115Vårgårda IK

Skövde AIK0- 0EJ KLAR
115Vårgårda IKSkövde AIK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
116FC Trollhättan

IF Sylvia0- 0EJ KLAR
116FC TrollhättanIF Sylvia

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
117Vänersborgs IF

Skoftebyns IF0- 0EJ KLAR
117Vänersborgs IFSkoftebyns IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
118IK Sleipner

FC Gute0- 0EJ KLAR
118IK SleipnerFC Gute

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
119Assyriska Turabdin

IFK Uddevalla0- 0EJ KLAR
119Assyriska TurabdinIFK Uddevalla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
120Motala AIF

IK Gauthiod0- 0EJ KLAR
120Motala AIFIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
121Skövde AIK

Vänersborgs FK0- 0EJ KLAR
121Skövde AIKVänersborgs FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
122IF Sylvia

Råslätts SK0- 0EJ KLAR
122IF SylviaRåslätts SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
123Skoftebyns IF

Vårgårda IK0- 0EJ KLAR
123Skoftebyns IFVårgårda IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
124FC Gute

FC Trollhättan0- 0EJ KLAR
124FC GuteFC Trollhättan

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
125IFK Uddevalla

Vänersborgs IF0- 0EJ KLAR
125IFK UddevallaVänersborgs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
126Assyriska Turabdin

IK Sleipner0- 0EJ KLAR
126Assyriska TurabdinIK Sleipner

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
127Skövde AIK

Motala AIF0- 0EJ KLAR
127Skövde AIKMotala AIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
128IK Gauthiod

IF Sylvia0- 0EJ KLAR
128IK GauthiodIF Sylvia

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
129Vänersborgs FK

Skoftebyns IF0- 0EJ KLAR
129Vänersborgs FKSkoftebyns IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
130Råslätts SK

FC Gute0- 0EJ KLAR
130Råslätts SKFC Gute

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
131Vårgårda IK

IFK Uddevalla0- 0EJ KLAR
131Vårgårda IKIFK Uddevalla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
132FC Trollhättan

Assyriska Turabdin0- 0EJ KLAR
132FC TrollhättanAssyriska Turabdin

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
133Vänersborgs IF

IK Sleipner0- 0EJ KLAR
133Vänersborgs IFIK Sleipner

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
134Motala AIF

IF Sylvia0- 0EJ KLAR
134Motala AIFIF Sylvia

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
135Skoftebyns IF

Skövde AIK0- 0EJ KLAR
135Skoftebyns IFSkövde AIK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
136FC Gute

IK Gauthiod0- 0EJ KLAR
136FC GuteIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
137IFK Uddevalla

Vänersborgs FK0- 0EJ KLAR
137IFK UddevallaVänersborgs FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
138Assyriska Turabdin

Råslätts SK0- 0EJ KLAR
138Assyriska TurabdinRåslätts SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
139IK Sleipner

Vårgårda IK0- 0EJ KLAR
139IK SleipnerVårgårda IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
140Vänersborgs IF

FC Trollhättan0- 0EJ KLAR
140Vänersborgs IFFC Trollhättan

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
141Skoftebyns IF

Motala AIF0- 0EJ KLAR
141Skoftebyns IFMotala AIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
142IF Sylvia

FC Gute0- 0EJ KLAR
142IF SylviaFC Gute

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
143Skövde AIK

IFK Uddevalla0- 0EJ KLAR
143Skövde AIKIFK Uddevalla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
144IK Gauthiod

Assyriska Turabdin0- 0EJ KLAR
144IK GauthiodAssyriska Turabdin

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
145Vänersborgs FK

IK Sleipner0- 0EJ KLAR
145Vänersborgs FKIK Sleipner

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
146Råslätts SK

Vänersborgs IF0- 0EJ KLAR
146Råslätts SKVänersborgs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
147Vårgårda IK

FC Trollhättan0- 0EJ KLAR
147Vårgårda IKFC Trollhättan

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
148Motala AIF

FC Gute0- 0EJ KLAR
148Motala AIFFC Gute

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
149IFK Uddevalla

Skoftebyns IF0- 0EJ KLAR
149IFK UddevallaSkoftebyns IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
150Assyriska Turabdin

IF Sylvia0- 0EJ KLAR
150Assyriska TurabdinIF Sylvia

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
151IK Sleipner

Skövde AIK0- 0EJ KLAR
151IK SleipnerSkövde AIK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
152Vänersborgs IF

IK Gauthiod0- 0EJ KLAR
152Vänersborgs IFIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
153FC Trollhättan

Vänersborgs FK0- 0EJ KLAR
153FC TrollhättanVänersborgs FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
154Vårgårda IK

Råslätts SK0- 0EJ KLAR
154Vårgårda IKRåslätts SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
155IFK Uddevalla

Motala AIF0- 0EJ KLAR
155IFK UddevallaMotala AIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
156FC Gute

Assyriska Turabdin0- 0EJ KLAR
156FC GuteAssyriska Turabdin

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
157Skoftebyns IF

IK Sleipner0- 0EJ KLAR
157Skoftebyns IFIK Sleipner

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
158IF Sylvia

Vänersborgs IF0- 0EJ KLAR
158IF SylviaVänersborgs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
159Skövde AIK

FC Trollhättan0- 0EJ KLAR
159Skövde AIKFC Trollhättan

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
160IK Gauthiod

Vårgårda IK0- 0EJ KLAR
160IK GauthiodVårgårda IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
161Vänersborgs FK

Råslätts SK0- 0EJ KLAR
161Vänersborgs FKRåslätts SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
162Motala AIF

Assyriska Turabdin0- 0EJ KLAR
162Motala AIFAssyriska Turabdin

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
163IK Sleipner

IFK Uddevalla0- 0EJ KLAR
163IK SleipnerIFK Uddevalla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
164Vänersborgs IF

FC Gute0- 0EJ KLAR
164Vänersborgs IFFC Gute

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
165FC Trollhättan

Skoftebyns IF0- 0EJ KLAR
165FC TrollhättanSkoftebyns IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
166Vårgårda IK

IF Sylvia0- 0EJ KLAR
166Vårgårda IKIF Sylvia

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
167Råslätts SK

Skövde AIK0- 0EJ KLAR
167Råslätts SKSkövde AIK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
168Vänersborgs FK

IK Gauthiod0- 0EJ KLAR
168Vänersborgs FKIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
169IK Sleipner

Motala AIF0- 0EJ KLAR
169IK SleipnerMotala AIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
170Assyriska Turabdin

Vänersborgs IF0- 0EJ KLAR
170Assyriska TurabdinVänersborgs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
171IFK Uddevalla

FC Trollhättan0- 0EJ KLAR
171IFK UddevallaFC Trollhättan

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
172FC Gute

Vårgårda IK0- 0EJ KLAR
172FC GuteVårgårda IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
173Skoftebyns IF

Råslätts SK0- 0EJ KLAR
173Skoftebyns IFRåslätts SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
174IF Sylvia

Vänersborgs FK0- 0EJ KLAR
174IF SylviaVänersborgs FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
175Skövde AIK

IK Gauthiod0- 0EJ KLAR
175Skövde AIKIK Gauthiod

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
176Motala AIF

Vänersborgs IF0- 0EJ KLAR
176Motala AIFVänersborgs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
177FC Trollhättan

IK Sleipner0- 0EJ KLAR
177FC TrollhättanIK Sleipner

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
178Vårgårda IK

Assyriska Turabdin0- 0EJ KLAR
178Vårgårda IKAssyriska Turabdin

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
179Råslätts SK

IFK Uddevalla0- 0EJ KLAR
179Råslätts SKIFK Uddevalla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
180Vänersborgs FK

FC Gute0- 0EJ KLAR
180Vänersborgs FKFC Gute

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
181IK Gauthiod

Skoftebyns IF0- 0EJ KLAR
181IK GauthiodSkoftebyns IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
182Skövde AIK

IF Sylvia0- 0EJ KLAR
182Skövde AIKIF Sylvia

0

-

0


TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
FC GUTE14113038-142436
IK SLEIPNER1491433-171628
SKÖVDE AIK1491438-261228
IF SYLVIA1482428-171126
IFK UDDEVALLA1474332-221025
VÄNERSBORGS FK1463535-29621
IK GAUTHIOD1454526-19719
SKOFTEBYNS IF1461723-32-919
FC TROLLHÄTTAN1460828-28018
MOTALA AIF1444627-29-216
RÅSLÄTTS SK1443738-59-2115
VÅRGÅRDA IK1433824-37-1312
VÄNERSBORGS IF1423922-38-169
ASSYRISKA TURABDIN14121115-40-255
Tips! Tabellen går att scrolla i sidled ⇄.

D2NS


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Ej Klar
1Täby FK

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
1Täby FKBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
2Skiljebo SK

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
2Skiljebo SKIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
3Sundbyberg IK

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
3Sundbyberg IKGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
4Nordvärmland FF

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
4Nordvärmland FFVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
5Vasalunds IF

Nora BK0- 0EJ KLAR
5Vasalunds IFNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
6IFK Stocksund

Valbo FF0- 0EJ KLAR
6IFK StocksundValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
7Karlbergs BK

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
7Karlbergs BKStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
8BKV Norrtälje

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
8BKV NorrtäljeIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
9Gamla Upsala

Täby FK0- 0EJ KLAR
9Gamla UpsalaTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
10Värmdö IF

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
10Värmdö IFSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
11Nora BK

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
11Nora BKSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
12Valbo FF

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
12Valbo FFNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
13Strömsbergs IF

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
13Strömsbergs IFVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
14Karlbergs BK

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
14Karlbergs BKIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
15Gamla Upsala

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
15Gamla UpsalaBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
16IFK Lidingö

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
16IFK LidingöVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
17Täby FK

Nora BK0- 0EJ KLAR
17Täby FKNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
18Skiljebo SK

Valbo FF0- 0EJ KLAR
18Skiljebo SKValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
19Sundbyberg IK

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
19Sundbyberg IKStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
20Nordvärmland FF

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
20Nordvärmland FFKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
21Vasalunds IF

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
21Vasalunds IFIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
22BKV Norrtälje

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
22BKV NorrtäljeVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
23Nora BK

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
23Nora BKGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
24Valbo FF

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
24Valbo FFIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
25Strömsbergs IF

Täby FK0- 0EJ KLAR
25Strömsbergs IFTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
26Karlbergs BK

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
26Karlbergs BKSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
27IFK Stocksund

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
27IFK StocksundSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
28Vasalunds IF

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
28Vasalunds IFNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
29Nora BK

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
29Nora BKBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
30Värmdö IF

Valbo FF0- 0EJ KLAR
30Värmdö IFValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
31Gamla Upsala

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
31Gamla UpsalaStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
32IFK Lidingö

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
32IFK LidingöKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
33Täby FK

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
33Täby FKIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
34Skiljebo SK

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
34Skiljebo SKVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
35Sundbyberg IK

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
35Sundbyberg IKNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
36BKV Norrtälje

Valbo FF0- 0EJ KLAR
36BKV NorrtäljeValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
37Strömsbergs IF

Nora BK0- 0EJ KLAR
37Strömsbergs IFNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
38Karlbergs BK

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
38Karlbergs BKVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
39IFK Stocksund

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
39IFK StocksundGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
40Vasalunds IF

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
40Vasalunds IFIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
41Nordvärmland FF

Täby FK0- 0EJ KLAR
41Nordvärmland FFTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
42Sundbyberg IK

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
42Sundbyberg IKSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
43Strömsbergs IF

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
43Strömsbergs IFBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
44Valbo FF

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
44Valbo FFKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
45Nora BK

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
45Nora BKIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
46Värmdö IF

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
46Värmdö IFVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
47Gamla Upsala

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
47Gamla UpsalaNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
48IFK Lidingö

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
48IFK LidingöSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
49Täby FK

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
49Täby FKSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
50BKV Norrtälje

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
50BKV NorrtäljeKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
51IFK Stocksund

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
51IFK StocksundStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
52Vasalunds IF

Valbo FF0- 0EJ KLAR
52Vasalunds IFValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
53Nordvärmland FF

Nora BK0- 0EJ KLAR
53Nordvärmland FFNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
54Sundbyberg IK

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
54Sundbyberg IKVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
55Skiljebo SK

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
55Skiljebo SKGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
56Täby FK

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
56Täby FKIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
57IFK Stocksund

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
57IFK StocksundBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
58Karlbergs BK

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
58Karlbergs BKVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
59Strömsbergs IF

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
59Strömsbergs IFNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
60Valbo FF

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
60Valbo FFSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
61Nora BK

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
61Nora BKSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
62Värmdö IF

Täby FK0- 0EJ KLAR
62Värmdö IFTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
63Gamla Upsala

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
63Gamla UpsalaIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
64BKV Norrtälje

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
64BKV NorrtäljeVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
65Nordvärmland FF

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
65Nordvärmland FFIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
66Sundbyberg IK

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
66Sundbyberg IKKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
67Skiljebo SK

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
67Skiljebo SKStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
68Täby FK

Valbo FF0- 0EJ KLAR
68Täby FKValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
69IFK Lidingö

Nora BK0- 0EJ KLAR
69IFK LidingöNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
70Gamla Upsala

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
70Gamla UpsalaVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
71Nordvärmland FF

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
71Nordvärmland FFBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
72Vasalunds IF

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
72Vasalunds IFSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
73IFK Stocksund

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
73IFK StocksundSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
74Karlbergs BK

Täby FK0- 0EJ KLAR
74Karlbergs BKTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
75Strömsbergs IF

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
75Strömsbergs IFIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
76Valbo FF

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
76Valbo FFGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
77Nora BK

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
77Nora BKVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
78BKV Norrtälje

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
78BKV NorrtäljeSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
79Skiljebo SK

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
79Skiljebo SKNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
80Täby FK

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
80Täby FKVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
81IFK Lidingö

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
81IFK LidingöIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
82Gamla Upsala

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
82Gamla UpsalaKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
83Värmdö IF

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
83Värmdö IFStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
84Nora BK

Valbo FF0- 0EJ KLAR
84Nora BKValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
85Skiljebo SK

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
85Skiljebo SKBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
86Sundbyberg IK

Täby FK0- 0EJ KLAR
86Sundbyberg IKTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
87Nordvärmland FF

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
87Nordvärmland FFIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
88Vasalunds IF

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
88Vasalunds IFGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
89IFK Stocksund

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
89IFK StocksundVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
90Karlbergs BK

Nora BK0- 0EJ KLAR
90Karlbergs BKNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
91Strömsbergs IF

Valbo FF0- 0EJ KLAR
91Strömsbergs IFValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
92BKV Norrtälje

Täby FK0- 0EJ KLAR
92BKV NorrtäljeTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
93IFK Lidingö

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
93IFK LidingöSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
94Gamla Upsala

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
94Gamla UpsalaSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
95Värmdö IF

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
95Värmdö IFNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
96Nora BK

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
96Nora BKVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
97Valbo FF

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
97Valbo FFIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
98Strömsbergs IF

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
98Strömsbergs IFKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
99IFK Lidingö

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
99IFK LidingöBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
100Täby FK

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
100Täby FKGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
101Skiljebo SK

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
101Skiljebo SKVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
102Sundbyberg IK

Nora BK0- 0EJ KLAR
102Sundbyberg IKNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
103Nordvärmland FF

Valbo FF0- 0EJ KLAR
103Nordvärmland FFValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
104Vasalunds IF

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
104Vasalunds IFStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
105IFK Stocksund

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
105IFK StocksundKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
106BKV Norrtälje

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
106BKV NorrtäljeGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
107Värmdö IF

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
107Värmdö IFIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
108Nora BK

Täby FK0- 0EJ KLAR
108Nora BKTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
109Valbo FF

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
109Valbo FFSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
110Strömsbergs IF

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
110Strömsbergs IFSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
111Karlbergs BK

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
111Karlbergs BKNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
112IFK Stocksund

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
112IFK StocksundVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
113Värmdö IF

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
113Värmdö IFBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
114Gamla Upsala

Nora BK0- 0EJ KLAR
114Gamla UpsalaNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
115IFK Lidingö

Valbo FF0- 0EJ KLAR
115IFK LidingöValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
116Täby FK

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
116Täby FKStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
117Skiljebo SK

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
117Skiljebo SKKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
118Sundbyberg IK

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
118Sundbyberg IKIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
119Nordvärmland FF

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
119Nordvärmland FFVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
120BKV Norrtälje

Nora BK0- 0EJ KLAR
120BKV NorrtäljeNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
121Valbo FF

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
121Valbo FFVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
122Strömsbergs IF

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
122Strömsbergs IFGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
123Karlbergs BK

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
123Karlbergs BKIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
124IFK Stocksund

Täby FK0- 0EJ KLAR
124IFK StocksundTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
125Vasalunds IF

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
125Vasalunds IFSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
126Nordvärmland FF

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
126Nordvärmland FFSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
127Valbo FF

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
127Valbo FFBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
128Nora BK

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
128Nora BKStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
129Värmdö IF

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
129Värmdö IFKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
130Gamla Upsala

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
130Gamla UpsalaIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
131IFK Lidingö

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
131IFK LidingöVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
132Täby FK

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
132Täby FKNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
133Skiljebo SK

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
133Skiljebo SKSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
134BKV Norrtälje

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
134BKV NorrtäljeStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
135Karlbergs BK

Valbo FF0- 0EJ KLAR
135Karlbergs BKValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
136IFK Stocksund

Nora BK0- 0EJ KLAR
136IFK StocksundNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
137Vasalunds IF

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
137Vasalunds IFVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
138Nordvärmland FF

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
138Nordvärmland FFGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
139Sundbyberg IK

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
139Sundbyberg IKIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
140Skiljebo SK

Täby FK0- 0EJ KLAR
140Skiljebo SKTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
141Karlbergs BK

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
141Karlbergs BKBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
142Strömsbergs IF

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
142Strömsbergs IFIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
143Valbo FF

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
143Valbo FFVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
144Nora BK

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
144Nora BKNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
145Värmdö IF

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
145Värmdö IFSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
146Gamla Upsala

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
146Gamla UpsalaSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
147IFK Lidingö

Täby FK0- 0EJ KLAR
147IFK LidingöTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
148BKV Norrtälje

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
148BKV NorrtäljeIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
149Vasalunds IF

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
149Vasalunds IFKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
150Nordvärmland FF

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
150Nordvärmland FFStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
151Sundbyberg IK

Valbo FF0- 0EJ KLAR
151Sundbyberg IKValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
152Skiljebo SK

Nora BK0- 0EJ KLAR
152Skiljebo SKNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
153Täby FK

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
153Täby FKVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
154IFK Lidingö

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
154IFK LidingöGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
155Vasalunds IF

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
155Vasalunds IFBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
156IFK Stocksund

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
156IFK StocksundNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
157Karlbergs BK

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
157Karlbergs BKSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
158Strömsbergs IF

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
158Strömsbergs IFSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
159Valbo FF

Täby FK0- 0EJ KLAR
159Valbo FFTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
160Nora BK

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
160Nora BKIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
161Värmdö IF

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
161Värmdö IFGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
162BKV Norrtälje

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
162BKV NorrtäljeNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
163Sundbyberg IK

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
163Sundbyberg IKVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
164Skiljebo SK

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
164Skiljebo SKIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
165Täby FK

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
165Täby FKKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
166IFK Lidingö

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
166IFK LidingöStrömsbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
167Gamla Upsala

Valbo FF0- 0EJ KLAR
167Gamla UpsalaValbo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
168Värmdö IF

Nora BK0- 0EJ KLAR
168Värmdö IFNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
169Sundbyberg IK

BKV Norrtälje0- 0EJ KLAR
169Sundbyberg IKBKV Norrtälje

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
170Nordvärmland FF

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
170Nordvärmland FFSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
171Vasalunds IF

Täby FK0- 0EJ KLAR
171Vasalunds IFTäby FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
172IFK Stocksund

IFK Lidingö0- 0EJ KLAR
172IFK StocksundIFK Lidingö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
173Karlbergs BK

Gamla Upsala0- 0EJ KLAR
173Karlbergs BKGamla Upsala

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
174Strömsbergs IF

Värmdö IF0- 0EJ KLAR
174Strömsbergs IFVärmdö IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
175Valbo FF

Nora BK0- 0EJ KLAR
175Valbo FFNora BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
176BKV Norrtälje

Skiljebo SK0- 0EJ KLAR
176BKV NorrtäljeSkiljebo SK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
177Täby FK

Sundbyberg IK0- 0EJ KLAR
177Täby FKSundbyberg IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
178IFK Lidingö

Nordvärmland FF0- 0EJ KLAR
178IFK LidingöNordvärmland FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
179Gamla Upsala

Vasalunds IF0- 0EJ KLAR
179Gamla UpsalaVasalunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
180Värmdö IF

IFK Stocksund0- 0EJ KLAR
180Värmdö IFIFK Stocksund

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
181Nora BK

Karlbergs BK0- 0EJ KLAR
181Nora BKKarlbergs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
182Valbo FF

Strömsbergs IF0- 0EJ KLAR
182Valbo FFStrömsbergs IF

0

-

0


TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
BKV NORRTÄLJE00000-000
GAMLA UPSALA00000-000
IFK LIDINGÖ00000-000
IFK STOCKSUND00000-000
KARLBERGS BK00000-000
NORA BK00000-000
NORDVÄRMLAND FF00000-000
SKILJEBO SK00000-000
STRÖMSBERGS IF00000-000
SUNDBYBERG IK00000-000
TÄBY FK00000-000
VALBO FF00000-000
VÄRMDÖ IF00000-000
VASALUNDS IF00000-000
Tips! Tabellen går att scrolla i sidled ⇄.

D2ÖG


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Ej Klar
1IFÖ Bromölla

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
1IFÖ BromöllaFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
2Hässleholms IF

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
2Hässleholms IFNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
3Lindsdals IF

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
3Lindsdals IFIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
4Lunds BK

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
4Lunds BKHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
5Asarums IF

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
5Asarums IFKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
6Österlen FF

IFK Berga0- 0EJ KLAR
6Österlen FFIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
7Räppe GoIF

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
7Räppe GoIFPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
8FC Rosengård

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
8FC RosengårdNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
9IFK Hässleholm

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
9IFK HässleholmIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
10Högaborgs BK

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
10Högaborgs BKHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
11Kvarnby IK

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
11Kvarnby IKLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
12IFK Berga

Lunds BK0- 0EJ KLAR
12IFK BergaLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
13Prespa Birlik

Asarums IF0- 0EJ KLAR
13Prespa BirlikAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
14Räppe GoIF

Österlen FF0- 0EJ KLAR
14Räppe GoIFÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
15IFK Hässleholm

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
15IFK HässleholmFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
16Nosaby IF

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
16Nosaby IFHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
17IFÖ Bromölla

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
17IFÖ BromöllaKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
18Hässleholms IF

IFK Berga0- 0EJ KLAR
18Hässleholms IFIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
19Lindsdals IF

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
19Lindsdals IFPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
20Lunds BK

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
20Lunds BKRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
21Asarums IF

Österlen FF0- 0EJ KLAR
21Asarums IFÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
22FC Rosengård

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
22FC RosengårdHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
23Kvarnby IK

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
23Kvarnby IKIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
24IFK Berga

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
24IFK BergaNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
25Prespa Birlik

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
25Prespa BirlikIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
26Räppe GoIF

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
26Räppe GoIFHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
27Österlen FF

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
27Österlen FFLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
28Asarums IF

Lunds BK0- 0EJ KLAR
28Asarums IFLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
29Kvarnby IK

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
29Kvarnby IKFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
30Högaborgs BK

IFK Berga0- 0EJ KLAR
30Högaborgs BKIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
31IFK Hässleholm

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
31IFK HässleholmPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
32Nosaby IF

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
32Nosaby IFRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
33IFÖ Bromölla

Österlen FF0- 0EJ KLAR
33IFÖ BromöllaÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
34Hässleholms IF

Asarums IF0- 0EJ KLAR
34Hässleholms IFAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
35Lindsdals IF

Lunds BK0- 0EJ KLAR
35Lindsdals IFLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
36FC Rosengård

IFK Berga0- 0EJ KLAR
36FC RosengårdIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
37Prespa Birlik

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
37Prespa BirlikKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
38Räppe GoIF

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
38Räppe GoIFHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
39Österlen FF

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
39Österlen FFIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
40Asarums IF

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
40Asarums IFNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
41Lunds BK

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
41Lunds BKIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
42Lindsdals IF

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
42Lindsdals IFHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
43Prespa Birlik

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
43Prespa BirlikFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
44IFK Berga

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
44IFK BergaRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
45Kvarnby IK

Österlen FF0- 0EJ KLAR
45Kvarnby IKÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
46Högaborgs BK

Asarums IF0- 0EJ KLAR
46Högaborgs BKAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
47IFK Hässleholm

Lunds BK0- 0EJ KLAR
47IFK HässleholmLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
48Nosaby IF

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
48Nosaby IFLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
49IFÖ Bromölla

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
49IFÖ BromöllaHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
50FC Rosengård

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
50FC RosengårdRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
51Österlen FF

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
51Österlen FFPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
52Asarums IF

IFK Berga0- 0EJ KLAR
52Asarums IFIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
53Lunds BK

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
53Lunds BKKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
54Lindsdals IF

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
54Lindsdals IFHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
55Hässleholms IF

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
55Hässleholms IFIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
56IFÖ Bromölla

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
56IFÖ BromöllaNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
57Österlen FF

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
57Österlen FFFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
58Räppe GoIF

Asarums IF0- 0EJ KLAR
58Räppe GoIFAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
59Prespa Birlik

Lunds BK0- 0EJ KLAR
59Prespa BirlikLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
60IFK Berga

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
60IFK BergaLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
61Kvarnby IK

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
61Kvarnby IKHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
62Högaborgs BK

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
62Högaborgs BKIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
63IFK Hässleholm

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
63IFK HässleholmNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
64FC Rosengård

Asarums IF0- 0EJ KLAR
64FC RosengårdAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
65Lunds BK

Österlen FF0- 0EJ KLAR
65Lunds BKÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
66Lindsdals IF

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
66Lindsdals IFRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
67Hässleholms IF

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
67Hässleholms IFPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
68IFÖ Bromölla

IFK Berga0- 0EJ KLAR
68IFÖ BromöllaIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
69Nosaby IF

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
69Nosaby IFKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
70IFK Hässleholm

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
70IFK HässleholmHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
71Lunds BK

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
71Lunds BKFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
72Asarums IF

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
72Asarums IFLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
73Österlen FF

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
73Österlen FFHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
74Räppe GoIF

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
74Räppe GoIFIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
75Prespa Birlik

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
75Prespa BirlikNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
76IFK Berga

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
76IFK BergaIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
77Kvarnby IK

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
77Kvarnby IKHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
78FC Rosengård

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
78FC RosengårdLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
79Hässleholms IF

Lunds BK0- 0EJ KLAR
79Hässleholms IFLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
80IFÖ Bromölla

Asarums IF0- 0EJ KLAR
80IFÖ BromöllaAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
81Nosaby IF

Österlen FF0- 0EJ KLAR
81Nosaby IFÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
82IFK Hässleholm

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
82IFK HässleholmRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
83Högaborgs BK

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
83Högaborgs BKPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
84Kvarnby IK

IFK Berga0- 0EJ KLAR
84Kvarnby IKIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
85Hässleholms IF

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
85Hässleholms IFFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
86Lindsdals IF

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
86Lindsdals IFIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
87Lunds BK

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
87Lunds BKNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
88Asarums IF

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
88Asarums IFIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
89Österlen FF

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
89Österlen FFHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
90Räppe GoIF

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
90Räppe GoIFKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
91Prespa Birlik

IFK Berga0- 0EJ KLAR
91Prespa BirlikIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
92FC Rosengård

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
92FC RosengårdIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
93Nosaby IF

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
93Nosaby IFHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
94IFK Hässleholm

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
94IFK HässleholmLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
95Högaborgs BK

Lunds BK0- 0EJ KLAR
95Högaborgs BKLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
96Kvarnby IK

Asarums IF0- 0EJ KLAR
96Kvarnby IKAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
97IFK Berga

Österlen FF0- 0EJ KLAR
97IFK BergaÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
98Prespa Birlik

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
98Prespa BirlikRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
99Nosaby IF

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
99Nosaby IFFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
100IFÖ Bromölla

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
100IFÖ BromöllaIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
101Hässleholms IF

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
101Hässleholms IFHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
102Lindsdals IF

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
102Lindsdals IFKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
103Lunds BK

IFK Berga0- 0EJ KLAR
103Lunds BKIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
104Asarums IF

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
104Asarums IFPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
105Österlen FF

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
105Österlen FFRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
106FC Rosengård

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
106FC RosengårdIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
107Högaborgs BK

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
107Högaborgs BKNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
108Kvarnby IK

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
108Kvarnby IKIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
109IFK Berga

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
109IFK BergaHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
110Prespa Birlik

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
110Prespa BirlikLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
111Räppe GoIF

Lunds BK0- 0EJ KLAR
111Räppe GoIFLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
112Österlen FF

Asarums IF0- 0EJ KLAR
112Österlen FFAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
113Högaborgs BK

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
113Högaborgs BKFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
114IFK Hässleholm

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
114IFK HässleholmKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
115Nosaby IF

IFK Berga0- 0EJ KLAR
115Nosaby IFIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
116IFÖ Bromölla

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
116IFÖ BromöllaPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
117Hässleholms IF

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
117Hässleholms IFRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
118Lindsdals IF

Österlen FF0- 0EJ KLAR
118Lindsdals IFÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
119Lunds BK

Asarums IF0- 0EJ KLAR
119Lunds BKAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
120FC Rosengård

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
120FC RosengårdKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
121IFK Berga

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
121IFK BergaHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
122Prespa Birlik

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
122Prespa BirlikIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
123Räppe GoIF

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
123Räppe GoIFNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
124Österlen FF

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
124Österlen FFIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
125Asarums IF

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
125Asarums IFHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
126Lunds BK

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
126Lunds BKLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
127IFK Berga

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
127IFK BergaFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
128Kvarnby IK

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
128Kvarnby IKPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
129Högaborgs BK

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
129Högaborgs BKRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
130IFK Hässleholm

Österlen FF0- 0EJ KLAR
130IFK HässleholmÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
131Nosaby IF

Asarums IF0- 0EJ KLAR
131Nosaby IFAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
132IFÖ Bromölla

Lunds BK0- 0EJ KLAR
132IFÖ BromöllaLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
133Hässleholms IF

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
133Hässleholms IFLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
134FC Rosengård

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
134FC RosengårdPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
135Räppe GoIF

IFK Berga0- 0EJ KLAR
135Räppe GoIFIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
136Österlen FF

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
136Österlen FFKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
137Asarums IF

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
137Asarums IFHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
138Lunds BK

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
138Lunds BKIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
139Lindsdals IF

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
139Lindsdals IFNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
140Hässleholms IF

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
140Hässleholms IFIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
141Räppe GoIF

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
141Räppe GoIFFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
142Prespa Birlik

Österlen FF0- 0EJ KLAR
142Prespa BirlikÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
143IFK Berga

Asarums IF0- 0EJ KLAR
143IFK BergaAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
144Kvarnby IK

Lunds BK0- 0EJ KLAR
144Kvarnby IKLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
145Högaborgs BK

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
145Högaborgs BKLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
146IFK Hässleholm

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
146IFK HässleholmHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
147Nosaby IF

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
147Nosaby IFIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
148FC Rosengård

Österlen FF0- 0EJ KLAR
148FC RosengårdÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
149Asarums IF

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
149Asarums IFRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
150Lunds BK

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
150Lunds BKPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
151Lindsdals IF

IFK Berga0- 0EJ KLAR
151Lindsdals IFIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
152Hässleholms IF

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
152Hässleholms IFKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
153IFÖ Bromölla

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
153IFÖ BromöllaHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
154Nosaby IF

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
154Nosaby IFIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
155Asarums IF

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
155Asarums IFFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
156Österlen FF

Lunds BK0- 0EJ KLAR
156Österlen FFLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
157Räppe GoIF

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
157Räppe GoIFLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
158Prespa Birlik

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
158Prespa BirlikHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
159IFK Berga

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
159IFK BergaIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
160Kvarnby IK

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
160Kvarnby IKNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
161Högaborgs BK

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
161Högaborgs BKIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
162FC Rosengård

Lunds BK0- 0EJ KLAR
162FC RosengårdLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
163Lindsdals IF

Asarums IF0- 0EJ KLAR
163Lindsdals IFAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
164Hässleholms IF

Österlen FF0- 0EJ KLAR
164Hässleholms IFÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
165IFÖ Bromölla

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
165IFÖ BromöllaRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
166Nosaby IF

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
166Nosaby IFPrespa Birlik

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
167IFK Hässleholm

IFK Berga0- 0EJ KLAR
167IFK HässleholmIFK Berga

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
168Högaborgs BK

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
168Högaborgs BKKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
169Lindsdals IF

FC Rosengård0- 0EJ KLAR
169Lindsdals IFFC Rosengård

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
170Lunds BK

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
170Lunds BKHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
171Asarums IF

IFÖ Bromölla0- 0EJ KLAR
171Asarums IFIFÖ Bromölla

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
172Österlen FF

Nosaby IF0- 0EJ KLAR
172Österlen FFNosaby IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
173Räppe GoIF

IFK Hässleholm0- 0EJ KLAR
173Räppe GoIFIFK Hässleholm

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
174Prespa Birlik

Högaborgs BK0- 0EJ KLAR
174Prespa BirlikHögaborgs BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
175IFK Berga

Kvarnby IK0- 0EJ KLAR
175IFK BergaKvarnby IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
176FC Rosengård

Hässleholms IF0- 0EJ KLAR
176FC RosengårdHässleholms IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
177IFÖ Bromölla

Lindsdals IF0- 0EJ KLAR
177IFÖ BromöllaLindsdals IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
178Nosaby IF

Lunds BK0- 0EJ KLAR
178Nosaby IFLunds BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
179IFK Hässleholm

Asarums IF0- 0EJ KLAR
179IFK HässleholmAsarums IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
180Högaborgs BK

Österlen FF0- 0EJ KLAR
180Högaborgs BKÖsterlen FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
181Kvarnby IK

Räppe GoIF0- 0EJ KLAR
181Kvarnby IKRäppe GoIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
182IFK Berga

Prespa Birlik0- 0EJ KLAR
182IFK BergaPrespa Birlik

0

-

0


TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
ASARUMS IF00000-000
FC ROSENGÅRD00000-000
HÄSSLEHOLMS IF00000-000
HÖGABORGS BK00000-000
IFK BERGA00000-000
IFK HÄSSLEHOLM00000-000
IFÖ BROMÖLLA00000-000
KVARNBY IK00000-000
LINDSDALS IF00000-000
LUNDS BK00000-000
NOSABY IF00000-000
ÖSTERLEN FF00000-000
PRESPA BIRLIK00000-000
RÄPPE GOIF00000-000
Tips! Tabellen går att scrolla i sidled ⇄.

D2SS


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Ej Klar
1Södertälje FK

Enskede IK0- 0EJ KLAR
1Södertälje FKEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
2Karlslunds IF

Boo FF0- 0EJ KLAR
2Karlslunds IFBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
3IFK Haninge

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
3IFK HaningeEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
4Örebro Syriansks

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
4Örebro SyriansksAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
5Värmbols FC

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
5Värmbols FCHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
6Rynninge IK

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
6Rynninge IKStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
7FBK Karlstad

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
7FBK KarlstadKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
8Enskede IK

Boo FF0- 0EJ KLAR
8Enskede IKBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
9Eskilstuna City

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
9Eskilstuna CitySödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
10Aspudden-Tellus

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
10Aspudden-TellusKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
11Huddinge IF

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
11Huddinge IFIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
12Stenungsunds IF

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
12Stenungsunds IFÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
13Karlstad BK

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
13Karlstad BKVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
14FBK Karlstad

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
14FBK KarlstadRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
15Eskilstuna City

Enskede IK0- 0EJ KLAR
15Eskilstuna CityEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
16Boo FF

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
16Boo FFAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
17Södertälje FK

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
17Södertälje FKHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
18Karlslunds IF

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
18Karlslunds IFStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
19IFK Haninge

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
19IFK HaningeKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
20Örebro Syriansks

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
20Örebro SyriansksFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
21Värmbols FC

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
21Värmbols FCRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
22Enskede IK

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
22Enskede IKAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
23Huddinge IF

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
23Huddinge IFEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
24Stenungsunds IF

Boo FF0- 0EJ KLAR
24Stenungsunds IFBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
25Karlstad BK

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
25Karlstad BKSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
26FBK Karlstad

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
26FBK KarlstadKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
27Rynninge IK

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
27Rynninge IKIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
28Värmbols FC

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
28Värmbols FCÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
29Huddinge IF

Enskede IK0- 0EJ KLAR
29Huddinge IFEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
30Aspudden-Tellus

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
30Aspudden-TellusStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
31Eskilstuna City

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
31Eskilstuna CityKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
32Boo FF

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
32Boo FFFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
33Södertälje FK

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
33Södertälje FKRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
34Karlslunds IF

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
34Karlslunds IFVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
35IFK Haninge

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
35IFK HaningeÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
36Enskede IK

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
36Enskede IKStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
37Karlstad BK

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
37Karlstad BKHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
38FBK Karlstad

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
38FBK KarlstadAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
39Rynninge IK

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
39Rynninge IKEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
40Värmbols FC

Boo FF0- 0EJ KLAR
40Värmbols FCBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
41Örebro Syriansks

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
41Örebro SyriansksSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
42IFK Haninge

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
42IFK HaningeKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
43Karlstad BK

Enskede IK0- 0EJ KLAR
43Karlstad BKEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
44Stenungsunds IF

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
44Stenungsunds IFFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
45Huddinge IF

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
45Huddinge IFRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
46Aspudden-Tellus

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
46Aspudden-TellusVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
47Eskilstuna City

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
47Eskilstuna CityÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
48Boo FF

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
48Boo FFIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
49Södertälje FK

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
49Södertälje FKKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
50Enskede IK

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
50Enskede IKFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
51Rynninge IK

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
51Rynninge IKKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
52Värmbols FC

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
52Värmbols FCStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
53Örebro Syriansks

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
53Örebro SyriansksHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
54IFK Haninge

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
54IFK HaningeAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
55Karlslunds IF

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
55Karlslunds IFEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
56Södertälje FK

Boo FF0- 0EJ KLAR
56Södertälje FKBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
57Rynninge IK

Enskede IK0- 0EJ KLAR
57Rynninge IKEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
58FBK Karlstad

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
58FBK KarlstadVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
59Karlstad BK

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
59Karlstad BKÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
60Stenungsunds IF

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
60Stenungsunds IFIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
61Huddinge IF

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
61Huddinge IFKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
62Aspudden-Tellus

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
62Aspudden-TellusSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
63Eskilstuna City

Boo FF0- 0EJ KLAR
63Eskilstuna CityBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
64Enskede IK

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
64Enskede IKVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
65Örebro Syriansks

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
65Örebro SyriansksRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
66IFK Haninge

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
66IFK HaningeFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
67Karlslunds IF

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
67Karlslunds IFKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
68Södertälje FK

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
68Södertälje FKStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
69Boo FF

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
69Boo FFHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
70Eskilstuna City

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
70Eskilstuna CityAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
71Örebro Syriansks

Enskede IK0- 0EJ KLAR
71Örebro SyriansksEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
72Värmbols FC

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
72Värmbols FCIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
73Rynninge IK

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
73Rynninge IKKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
74FBK Karlstad

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
74FBK KarlstadSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
75Karlstad BK

Boo FF0- 0EJ KLAR
75Karlstad BKBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
76Stenungsunds IF

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
76Stenungsunds IFEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
77Huddinge IF

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
77Huddinge IFAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
78Enskede IK

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
78Enskede IKIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
79Karlslunds IF

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
79Karlslunds IFÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
80Södertälje FK

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
80Södertälje FKVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
81Boo FF

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
81Boo FFRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
82Eskilstuna City

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
82Eskilstuna CityFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
83Aspudden-Tellus

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
83Aspudden-TellusKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
84Huddinge IF

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
84Huddinge IFStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
85Karlslunds IF

Enskede IK0- 0EJ KLAR
85Karlslunds IFEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
86IFK Haninge

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
86IFK HaningeSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
87Örebro Syriansks

Boo FF0- 0EJ KLAR
87Örebro SyriansksBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
88Värmbols FC

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
88Värmbols FCEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
89Rynninge IK

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
89Rynninge IKAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
90FBK Karlstad

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
90FBK KarlstadHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
91Karlstad BK

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
91Karlstad BKStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
92Enskede IK

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
92Enskede IKSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
93Boo FF

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
93Boo FFKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
94Eskilstuna City

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
94Eskilstuna CityIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
95Aspudden-Tellus

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
95Aspudden-TellusÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
96Huddinge IF

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
96Huddinge IFVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
97Stenungsunds IF

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
97Stenungsunds IFRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
98Karlstad BK

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
98Karlstad BKFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
99Boo FF

Enskede IK0- 0EJ KLAR
99Boo FFEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
100Södertälje FK

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
100Södertälje FKEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
101Karlslunds IF

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
101Karlslunds IFAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
102IFK Haninge

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
102IFK HaningeHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
103Örebro Syriansks

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
103Örebro SyriansksStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
104Värmbols FC

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
104Värmbols FCKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
105Rynninge IK

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
105Rynninge IKFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
106Enskede IK

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
106Enskede IKEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
107Aspudden-Tellus

Boo FF0- 0EJ KLAR
107Aspudden-TellusBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
108Huddinge IF

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
108Huddinge IFSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
109Stenungsunds IF

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
109Stenungsunds IFKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
110Karlstad BK

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
110Karlstad BKIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
111FBK Karlstad

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
111FBK KarlstadÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
112Rynninge IK

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
112Rynninge IKVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
113Aspudden-Tellus

Enskede IK0- 0EJ KLAR
113Aspudden-TellusEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
114Eskilstuna City

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
114Eskilstuna CityHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
115Boo FF

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
115Boo FFStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
116Södertälje FK

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
116Södertälje FKKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
117Karlslunds IF

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
117Karlslunds IFFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
118IFK Haninge

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
118IFK HaningeRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
119Örebro Syriansks

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
119Örebro SyriansksVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
120Enskede IK

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
120Enskede IKHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
121Stenungsunds IF

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
121Stenungsunds IFAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
122Karlstad BK

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
122Karlstad BKEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
123FBK Karlstad

Boo FF0- 0EJ KLAR
123FBK KarlstadBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
124Rynninge IK

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
124Rynninge IKSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
125Värmbols FC

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
125Värmbols FCKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
126Örebro Syriansks

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
126Örebro SyriansksIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
127Stenungsunds IF

Enskede IK0- 0EJ KLAR
127Stenungsunds IFEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
128Huddinge IF

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
128Huddinge IFKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
129Aspudden-Tellus

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
129Aspudden-TellusFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
130Eskilstuna City

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
130Eskilstuna CityRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
131Boo FF

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
131Boo FFVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
132Södertälje FK

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
132Södertälje FKÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
133Karlslunds IF

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
133Karlslunds IFIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
134Enskede IK

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
134Enskede IKKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
135FBK Karlstad

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
135FBK KarlstadStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
136Rynninge IK

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
136Rynninge IKHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
137Värmbols FC

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
137Värmbols FCAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
138Örebro Syriansks

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
138Örebro SyriansksEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
139IFK Haninge

Boo FF0- 0EJ KLAR
139IFK HaningeBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
140Karlslunds IF

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
140Karlslunds IFSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
141FBK Karlstad

Enskede IK0- 0EJ KLAR
141FBK KarlstadEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
142Karlstad BK

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
142Karlstad BKRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
143Stenungsunds IF

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
143Stenungsunds IFVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
144Huddinge IF

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
144Huddinge IFÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
145Aspudden-Tellus

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
145Aspudden-TellusIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
146Eskilstuna City

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
146Eskilstuna CityKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
147Boo FF

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
147Boo FFSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
148Enskede IK

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
148Enskede IKRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
149Värmbols FC

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
149Värmbols FCFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
150Örebro Syriansks

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
150Örebro SyriansksKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
151IFK Haninge

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
151IFK HaningeStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
152Karlslunds IF

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
152Karlslunds IFHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
153Södertälje FK

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
153Södertälje FKAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
154Boo FF

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
154Boo FFEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
155Värmbols FC

Enskede IK0- 0EJ KLAR
155Värmbols FCEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
156Rynninge IK

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
156Rynninge IKÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
157FBK Karlstad

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
157FBK KarlstadIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
158Karlstad BK

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
158Karlstad BKKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
159Stenungsunds IF

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
159Stenungsunds IFSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
160Huddinge IF

Boo FF0- 0EJ KLAR
160Huddinge IFBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
161Aspudden-Tellus

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
161Aspudden-TellusEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
162Enskede IK

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
162Enskede IKÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
163IFK Haninge

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
163IFK HaningeVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
164Karlslunds IF

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
164Karlslunds IFRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
165Södertälje FK

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
165Södertälje FKFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
166Boo FF

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
166Boo FFKarlstad BK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
167Eskilstuna City

Stenungsunds IF0- 0EJ KLAR
167Eskilstuna CityStenungsunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
168Aspudden-Tellus

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
168Aspudden-TellusHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
169IFK Haninge

Enskede IK0- 0EJ KLAR
169IFK HaningeEnskede IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
170Örebro Syriansks

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
170Örebro SyriansksKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
171Värmbols FC

Södertälje FK0- 0EJ KLAR
171Värmbols FCSödertälje FK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
172Rynninge IK

Boo FF0- 0EJ KLAR
172Rynninge IKBoo FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
173FBK Karlstad

Eskilstuna City0- 0EJ KLAR
173FBK KarlstadEskilstuna City

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
174Karlstad BK

Aspudden-Tellus0- 0EJ KLAR
174Karlstad BKAspudden-Tellus

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
175Stenungsunds IF

Huddinge IF0- 0EJ KLAR
175Stenungsunds IFHuddinge IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
176Enskede IK

Karlslunds IF0- 0EJ KLAR
176Enskede IKKarlslunds IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
177Södertälje FK

IFK Haninge0- 0EJ KLAR
177Södertälje FKIFK Haninge

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
178Boo FF

Örebro Syriansks0- 0EJ KLAR
178Boo FFÖrebro Syriansks

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
179Eskilstuna City

Värmbols FC0- 0EJ KLAR
179Eskilstuna CityVärmbols FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
180Aspudden-Tellus

Rynninge IK0- 0EJ KLAR
180Aspudden-TellusRynninge IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
181Huddinge IF

FBK Karlstad0- 0EJ KLAR
181Huddinge IFFBK Karlstad

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
182Stenungsunds IF

Karlstad BK0- 0EJ KLAR
182Stenungsunds IFKarlstad BK

0

-

0


TABELL GRUPP: 1

LAG S V O F GM -IM D POÄNG
ASPUDDEN-TELLUS00000-000
BOO FF00000-000
ENSKEDE IK00000-000
ESKILSTUNA CITY00000-000
FBK KARLSTAD00000-000
HUDDINGE IF00000-000
IFK HANINGE00000-000
KARLSLUNDS IF00000-000
KARLSTAD BK00000-000
ÖREBRO SYRIANSKS00000-000
RYNNINGE IK00000-000
SÖDERTÄLJE FK00000-000
STENUNGSUNDS IF00000-000
VÄRMBOLS FC00000-000
Tips! Tabellen går att scrolla i sidled ⇄.

D2VG


GRUPP: 1

MNr Tid/ Plan HemmaLag BortaLagResultatStatus
MNr HemmaLag BortaLag
Tid/bana: Ej Klar
1Sävedalens IF

Hisingsbacka FC0- 0EJ KLAR
1Sävedalens IFHisingsbacka FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
2Vinbergs IF

Eskilsminne IF0- 0EJ KLAR
2Vinbergs IFEskilsminne IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
3Dalstorps IF

IS Halmia0- 0EJ KLAR
3Dalstorps IFIS Halmia

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
4Hittarps IK

Lindome GIF0- 0EJ KLAR
4Hittarps IKLindome GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
5Ullareds IK

Nässjö FF0- 0EJ KLAR
5Ullareds IKNässjö FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
6Qviding FIF

IFK Malmö0- 0EJ KLAR
6Qviding FIFIFK Malmö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
7Torslanda IK

Varbergs GIF0- 0EJ KLAR
7Torslanda IKVarbergs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
8Hisingsbacka FC

Eskilsminne IF0- 0EJ KLAR
8Hisingsbacka FCEskilsminne IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
9IS Halmia

Sävedalens IF0- 0EJ KLAR
9IS HalmiaSävedalens IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
10Lindome GIF

Vinbergs IF0- 0EJ KLAR
10Lindome GIFVinbergs IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
11Nässjö FF

Dalstorps IF0- 0EJ KLAR
11Nässjö FFDalstorps IF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
12IFK Malmö

Hittarps IK0- 0EJ KLAR
12IFK MalmöHittarps IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
13Varbergs GIF

Ullareds IK0- 0EJ KLAR
13Varbergs GIFUllareds IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
14Torslanda IK

Qviding FIF0- 0EJ KLAR
14Torslanda IKQviding FIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
15IS Halmia

Hisingsbacka FC0- 0EJ KLAR
15IS HalmiaHisingsbacka FC

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
16Eskilsminne IF

Lindome GIF0- 0EJ KLAR
16Eskilsminne IFLindome GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
17Sävedalens IF

Nässjö FF0- 0EJ KLAR
17Sävedalens IFNässjö FF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
18Vinbergs IF

IFK Malmö0- 0EJ KLAR
18Vinbergs IFIFK Malmö

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
19Dalstorps IF

Varbergs GIF0- 0EJ KLAR
19Dalstorps IFVarbergs GIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
20Hittarps IK

Torslanda IK0- 0EJ KLAR
20Hittarps IKTorslanda IK

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
21Ullareds IK

Qviding FIF0- 0EJ KLAR
21Ullareds IKQviding FIF

0

-

0

Tid/bana: Ej Klar
22Hisingsbacka FC

Lindome GIF0